ANGLICKÁ KRÁSA S.R.O. | Anglická Krása

Kdo jsme

Ahoj nebo dobrý den, vítáme vás u nás na stránkách, a jelikož jste v sekci o nás, tak vám povíme něco o nás 🙂

Jsme malá rodinná firma jménem Anglická krása. Název z toho důvodu, že vše co nabízíme je z Anglie. Máme výhradní zastoupení 4 kosmetických značek pro český a slovenský trh, které nejsou k dostání od nikoho jiného, než od nás.

Soustředíme se na prodej výhradně přes kosmetické salony, bio obchůdky a krámečky, ale také přímo zákazníkům přes náš eshop.

Naše firmička vznikla v roce 2014.

Náš příběh:

Jsme malá rodinná firmička jménem Anglická krása. Vznikli jsme úplnou náhodou a to díky tomu, že můj přítel má tetu v Anglii a ta tam narazila na úžasnou řasenku. Teta řasenku přivezla do ČR, a jelikož maminka mého přítele je 25let kosmetička u francouzské značky Sothys, dala mamce řasenku vyzkoušet a vzhledem k tomu, že z ní byla moc nadšená,  tak odvezla pár kusů na školení se Sothysem, se kterým pracuje ve svém salonu. Na školení z toho byly holky stejně nadšené jako my a hned si každá jednu vzala, vyzkoušela a hned objednala. V tu chvíli jsme si uvědomili, že máme v ruce super věc a vydáme se cestou salonů a kvality. Po rozhovorech s dalšími mamky kamarádkami kosmetičkami jsme zjistili, že najít v ČR nějakou pořádnou řasenku, která nestojí majlant, celý den se ani nehne, dělá krásné řasy a pak se krásně odlíčí, je opravdu složité. A tak začalo naše podnikání. Postupně jsme k tomu přidávali další něčím unikátní nebo zajímavé anglické produkty a následně i značky. Vlivem maminky kosmetičky, malých prostředků na marketing a nechutí k velkým řetězcům, o jejichž praktikách jsme ledacos slyšeli, a díky tomu, že se zákaznice v salonech pro naše produkty vracejí znovu a znovu, je naše strategie prodej výhradně přes kosmetické salony a malé bio krámky a nyní také přes náš eshop. Tato cesta se ukázala jako správná a dnes dodáváme do mnoha referenčních salonů od Sothysu, Baboru, Darphinu, Institutu Esthederm a dalších.

Své výrobky si pečlivě vybíráme a naší strategií je přinést na trh něco originálního, osobitého a něco, co na trhu není příliš známo, vlastně také takové rodinné firmičky.

Co se týká produktů, tak úplně nejlepší jsou naše řasenky, se kterými jsme začínali a ke kterým jsme postupně přidávali další, něčím zajímavé produkty. Jako například certifikovanou organickou veganskou bio kosmetiku Nourish, vegetariánské hydratační neslíbatelné rtěnky Lipstains Gold, dále přírodní masážní svíčky Orli a další….

Naše malá (velká) reference, na kterou jsme jako malá firma náležitě pyšní: naše řasenky si oblíbil přední český vizážista Pavel Bauer, který je opravdová kapacita ve svém oboru a se kterým se pravidelně vídáme na veletrzích, kam za námi chodí na návštěvu. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na našich stránkách na sekci Blog/Novinky.

Chcete se s námi setkat osobně? Pravidelně navštěvujeme kosmetické veletrhy, takže buď tady nebo na našich sociálních sítích (Facebooku či Instagramu), můžete vidět, kdy a kam se právě chystáme.