Náš příběh

anglicka-krasa-nas-pribeh-veletrh

 Jsme malá rodinná firmička jménem Anglická krása (jen já Dominika a můj přítel Dominik). Vznikli jsme úplnou náhodou v roce 2014 a to díky tomu, že můj přítel má tetu v Anglii a ta tam narazila na úžasnou řasenku. Teta řasenku přivezla do ČR, a jelikož maminka mého přítele je 25 let kosmetička u francouzské značky Sothys, dala mamce řasenku vyzkoušet a vzhledem k tomu, že z ní byla moc nadšená,  tak odvezla pár kusů na školení se Sothysem, se kterým pracuje ve svém salonu. Na školení z toho byly holky kosmetičky stejně nadšené jako my a hned si každá jednu vzala, vyzkoušela a hned objednala. V tu chvíli jsme si uvědomili, že máme v ruce super věc a vydáme se cestou salonů a kvality. Po rozhovorech s dalšími mamky kamarádkami kosmetičkami jsme zjistili, že najít v ČR nějakou pořádnou řasenku, která nestojí majlant, celý den se ani nehne, dělá krásné řasy a pak se krásně odlíčí, je opravdu složité. A tak začalo naše podnikání. S řasenkami..... Postupně jsme k tomu přidávali další něčím unikátní nebo zajímavé anglické produkty a následně i značky. Vlivem maminky kosmetičky, malých prostředků na marketing a nechutí k velkým řetězcům, o jejichž praktikách jsme ledacos slyšeli, a díky tomu, že se zákaznice v salonech pro naše produkty vracejí znovu a znovu, je naše strategie prodej výhradně přes kosmetické salony a malé bio krámky a nyní také přes náš eshop. Tato cesta se ukázala jako správná a dnes dodáváme do mnoha referenčních salonů od Sothysu, Baboru, Darphinu, Institutu Esthederm a dalších.

Své výrobky si pečlivě vybíráme a naší strategií je přinést na trh něco originálního, osobitého a něco, co na trhu není příliš známo, vlastně také takové rodinné firmičky.

Co se týká produktů, tak úplně nejlepší jsou naše řasenky, se kterými jsme začínali a ke kterým jsme postupně přidávali další, něčím zajímavé produkty. Jako například naší skvělou certifikovanou organickou veganskou bio kosmetiku Nourish London, vegetariánské hydratační neslíbatelné rtěnky Lipstains Gold, dále bytové difuzéry, přírodní masážní svíčky Orli a další….

Naše malá (velká) reference, na kterou jsme jako malá firma náležitě pyšní: naše řasenky si oblíbil přední český vizážista Pavel Bauer, který je opravdová kapacita ve svém oboru a se kterým se pravidelně vídáme na veletrzích, kam za námi chodí na návštěvu. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na našich stránkách na sekci Blog/Novinky.

Chcete se s námi setkat osobně? Pravidelně navštěvujeme kosmetické veletrhy, takže buď tady nebo na našich sociálních sítích (Facebooku či Instagramu), můžete vidět, kdy a kam se právě chystáme.