Nourish London

Nourish-London

Nourish – Výživa pro Tělo a Duši

Certifikovaná organická veganská bio kosmetika

Co je Nourish?

V srdci značky Nourish je bezmezná zvědavost, láska k vědě a hravá radost z poznávání nových věcí, které dělají každý den o trochu pestřejší a zábavnější. U značky Nourish je vidět skutečná touha žít a pracovat způsobem, který respektuje svět a lidi kolem nás a prostředí, ve kterém žijeme.

Použití biologicky rozložitelných prvků a rostlinných výtažků z ekologického zemědělství je pouze jedním z aspektů této veganské řady kosmetiky, která inovativně kombinuje nejkvalitnější přírodní výtažky s pokročilými vědeckými metodami působení bio-aktivních látek. Výsledky této práce byly oceněny mnoha prestižními cenami a oceněními pro výrobky značky Nourish.

Nourish používá pouze přírodní vůně z čistých esenciálních aromaterapeutických olejů, vybraných pro jejich schopnost pozitivně zlepšit náladu. Tím Nourish přináší trošičku štěstí ve všem, co děláme a dává trošičku štěstí Vám při každém použití výrobků NOURISH. Čím déle výrobky Nourish používáte, tím se na nich stáváte závislejší. Nourish je akreditovaná řada bio organické kosmetiky oceněná mnoha cenami, kterou vytvořila světově uznávaná vědecká kapacita na pleť, Dr. Pauline Hili. Výrobky Nourish obsahují pouze přírodní výtažky z rostlin v kombinaci s extra účinnými výživnými látkami. Ochraňují pokožku a podporují, stimulují a urychlují přírodní procesy, ke kterým na pleti dochází.

  • Organické bio látky jsou používány ve všech výrobcích řady Nourish. Tato značka znamená, že výrobky jsou akreditovány přední ekologickou certifikační společností ve Velké Británii ‚Soil Association‘.
  • Značka Positive Living (Pozitivní žití) je udělována nejlepším výrobkům v kategorii značek a firem, jež mají pozitivní vliv na lidi a planetu – inspirují lidi, aby nakupovali s větším ohledem a zodpovědností k životnímu prostředí, aniž by museli obětovat kvalitu nebo styl svého života.
  • Celá řada Nourish je certifikována / akreditována britskou společností veganů ‚Vegan Society‘.

Kdo za tím stojí? Dr. Pauline Hili

Dr. Pauline Hili je zakladatelkou a ředitelkou firmy Natural Products Factor, a je jedním z největších odborníků na bio organicko-ekologickou kosmetiku a péči o pleť ve Velké Británii. Publikovala řadu výzkumných prací a je autorkou knihy „Antimikrobiální éterické oleje“. Dr. Hili je členkou výboru pro stanovení norem ve výrobcích z oblasti Zdraví a krása. Tento výbor byl ustanoven hlavní britskou společností na regulaci a využití půdy ‚Soil Association‘. Dr. Hilli byla v roce 2009 jmenována váženým členem Britské Královské Společnosti Chemiků.

Dr. Hili vytvořila v roce 2012 řadu kosmetiky Nourish, která je vyvrcholením jejích vědeckých znalostí o kožních procesech a odborných znalostí z vývoje high-tech přírodních ekologických bio receptur. Právě tyto bio receptury přinášejí viditelné výsledky a dodávají pleti živiny tím nejpřirozenějším způsobem. Nourish představuje systém moderní péče o pleť, který napomáhá pleti dosáhnout optimálního zdraví. Výrobky Nourish zlepšují kvalitu pleti a používáním výrobků Nourish dosáhnete okamžitých a hlavně dlouhodobých výsledků.

 

Stránka 1 z 3 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 31 položek celkem