Orli

Orli

Orli je malá skotská rodinná firma, která ručně vyrábí přírodní masážní svíčky s esenciálními oleji.

Masážní svíčky Orli neobsahují tradičně používaný sojový vosk, ale vysoce kvalitní derivát ze sojového oleje, který je čistý a určený výhradně pro kosmetické účely. Na rozdíl od sojového vosku, sojový olej hydratuje a vyživuje pokožku. Dále je do každé masážní svíčky přidávána směs přísad, které Vaši pleť (pokožku) hýčkají (např. bambucké máslo, kakaové máslo, vitamín E….).

Svíčky jsou baleny v praktických a elegantních plechovkách, se kterými je snadná manipulace.

Orli se používají tak, že si svíčku zapálíte, necháte rozehřát požadované množství, které potřebujete a poté plamen zhasnete. Svíčka se rozehřeje na olej, který díky speciální směsi surovin hoří za teploty 38 až 39 stupňů Celsia a Vy můžete svíčku nanášet (nalít) rovnou na tělo (teplota 38 až 39 stupňů odpovídá teplotě při koupeli ve vaně).

  • Svíčky ORLI neobsahují parabeny, karcinogenní Natrium-lauryl-sulfat (SLS) nebo jiné umělé přísady, jako např. barviva, kyselina stearová nebo UV inhibitory.
  • Svíčky ORLI mají čistě bavlněné knoty, které neobsahují olovo nebo zinek.
  • Svíčky ORLI jsou vyrobeny podle nejpřísnějších bezpečnostních předpisů pro výrobu kosmetických výrobků používaných v koupeli či přímo na tělo

Tyto svíčky lze používat jak na práci v salonech (na relaxaci a masáže), tak na domácí použití. Udělejte si relaxační chvilku sama pro sebe, či s partnerem = Orli masážní svíčky jsou na to ideální.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem