Sada Balance na smíšenou a mastnou pleť

3 hodnocení
 
Akce
  • 1 z 2
 

Balance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Detoxikační odličovač na smíšenou a mastnou pleť 50ml – Balance Detoxifying Cleanser

Čistící tonikum na smíšenou a mastnou pleť 50ml – Balance Refining Toning Mist

Hydratační krém na smíšenou a mastnou pleť 15ml – Balance Essential Moisturiser

Peptidové sérum na smíšenou a mastnou pleť 15ml – Balance Nutritious Peptide Serum

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Balance na smíšenou a mastnou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Vhodné jako cestovní sada do letadla.

Dostupnost Skladem
649 Kč    
Značka Nourish London
Kategorie Séra
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Balance na smíšenou a mastnou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Balance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Detoxikační odličovač na smíšenou a mastnou pleť 50ml (Balance Detoxifying Cleanser) – směs lehkých odličovacích a změkčujících látek a jablečného výtažku na osvěžení pleti a vyrovnání pH. Doporučený na smíšenou a mastnou pleť a pro všechny typy pleti na obnovu přirozené ochrany.

94% použitých složek jsou bio organické.

Čistící tonikum na smíšenou a mastnou pleť 50ml (Balance Refining Toning Mist) – vyvážená směs vitamínů a minerálů. Rozprašovač obnovuje pH mastné a suché pleti. Používejte po očištění pleti. Doporučené pro smíšenou a mastnou pleť a na obnovu přirozené ochrany pleti.

97% použitých složek jsou bio organické.

Hydratační krém na smíšenou a mastnou pleť 15ml (Balance Essential Moisturiser) – Jedinečný komplexní krém, který kontroluje tvorbu mazu, obnovuje přirozenou ochranou barieru pleti a navozuje rovnováhu.

89% použitých složek jsou bio organické.

Peptidové sérum na smíšenou a mastnou pleť 15ml (Balance Nutritious Peptide Serum) – toto peptidové sérum obsahující jedinečnou směs vitamínů a minerálů je osvěžující, má lehkou konsistenci a efektivně hydratuje. Zanechává pleť viditelně zdravou. Vhodné pro mastnou a smíšenou pleť, pomáhá obnovit povrch pleti. Po odstranění vrstvy odumřelých pleťových buněk je pleť harmonizovaná a působí vyhlazeně. Perfektní ochranný podklad.

80% použitých složek jsou bio organické.