Sada Balance na smíšenou a mastnou pleť

Neohodnoceno
 
 

Balance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Detoxikační odličovač na smíšenou a mastnou pleť 50ml – Balance Detoxifying Cleanser

Čistící tonikum na smíšenou a mastnou pleť 50ml – Balance Refining Toning Mist

Hydratační krém na smíšenou a mastnou pleť 15ml – Balance Essential Moisturiser

Peptidové sérum na smíšenou a mastnou pleť 15ml – Balance Nutritious Peptide Serum

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Balance na smíšenou a mastnou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Vhodné jako cestovní sada do letadla.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 250 Kč (–25 %)
749 Kč    
Značka Nourish London
Kategorie Séra
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Balance na smíšenou a mastnou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Balance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Detoxikační odličovač na smíšenou a mastnou pleť 50ml (Balance Detoxifying Cleanser) – směs lehkých odličovacích a změkčujících látek a jablečného výtažku na osvěžení pleti a vyrovnání pH. Doporučený na smíšenou a mastnou pleť a pro všechny typy pleti na obnovu přirozené ochrany.

94% použitých složek jsou bio organické.

Čistící tonikum na smíšenou a mastnou pleť 50ml (Balance Refining Toning Mist) – vyvážená směs vitamínů a minerálů. Rozprašovač obnovuje pH mastné a suché pleti. Používejte po očištění pleti. Doporučené pro smíšenou a mastnou pleť a na obnovu přirozené ochrany pleti.

97% použitých složek jsou bio organické.

Hydratační krém na smíšenou a mastnou pleť 15ml (Balance Essential Moisturiser) – Jedinečný komplexní krém, který kontroluje tvorbu mazu, obnovuje přirozenou ochranou barieru pleti a navozuje rovnováhu.

89% použitých složek jsou bio organické.

Peptidové sérum na smíšenou a mastnou pleť 15ml (Balance Nutritious Peptide Serum) – toto peptidové sérum obsahující jedinečnou směs vitamínů a minerálů je osvěžující, má lehkou konsistenci a efektivně hydratuje. Zanechává pleť viditelně zdravou. Vhodné pro mastnou a smíšenou pleť, pomáhá obnovit povrch pleti. Po odstranění vrstvy odumřelých pleťových buněk je pleť harmonizovaná a působí vyhlazeně. Perfektní ochranný podklad.

80% použitých složek jsou bio organické.