Sada Radiance na normální a zralou pleť

1 hodnocení
 
Akce
  • 1 z 2
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Radiance na normální a zralou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Radiance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Očišťující odličovač na normální a zralou pleť 50ml – Radiance Purifying Cleanser

Osvěžující tonikum na normální a zralou pleť 50ml – Radiance Refreshing Toning Mist

Hydratační krém na normální a zralou pleť 15ml – Radiance Brightening Moisturiser

Peptidové sérum na normální a zralou pleť 15ml – Radiance Rejuvenating Peptide Serum

Vhodné jako cestovní sada do letadla.

Dostupnost Momentálně nedostupné
649 Kč
Značka Nourish London
Kategorie Séra
Položka byla vyprodána...
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Radiance na normální a zralou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Radiance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků:

Očišťující odličovač na normální a zralou pleť 50ml (Radiance Purifying Cleanser) – směs jemných změkčovadel a alpských brusinek na rozjasnění pleti. Doporučené na normální a zralou pleť na obnovu a udržení zdravého a mladistvého vzhledu.

97% použitých složek jsou bio organické.

Osvěžující tonikum na normální a zralou pleť 50ml (Radiance Refreshing Toning Mist) – směs uklidňujících rostlinných výtažků. Perfektní hydratace a osvěžení pleti. Doporučené pro normální a zralou pleť. Napomáhá udržovat zdravou a mladistvou zářivost.

97% použitých složek jsou bio organické.

Hydratační krém na normální a zralou pleť 15ml (Radiance Brightening Moisturiser) – ACB Bioferment z Tonka fazolí je speciální účinná látka, která působí jako optický rozjasňovač pohlcující UV záření a dodávající Vaší pleti záři. Obsahuje směs rostlinných výtažků, které rozjasňují a obnovují pleť.

95% použitých složek jsou bio organické.

Peptidové sérum na normální a zralou pleť 15ml (Radiance Rejuvenating Peptide Serum) – tato unikátní směs rostlinných výtažků působí jako rozjasňující, omlazující a účinná hydratace a podklad, který zanechává pleť viditelně rozzářenou a zdravou. Vhodné pro normální a zralou pleť, ale možno použít na všechny typy pleti jako intenzivní hydrataci a na vyhlazení vrásek.

80% použitých složek jsou bio organické.