Sada Radiance na normální a zralou pleť

1 hodnocení
 
Akce
  • 1 z 2
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Radiance na normální a zralou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Radiance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Očišťující odličovač na normální a zralou pleť 50ml – Radiance Purifying Cleanser

Osvěžující tonikum na normální a zralou pleť 50ml – Radiance Refreshing Toning Mist

Hydratační krém na normální a zralou pleť 15ml – Radiance Brightening Moisturiser

Peptidové sérum na normální a zralou pleť 15ml – Radiance Rejuvenating Peptide Serum

Vhodné jako cestovní sada do letadla.

Dostupnost Skladem
649 Kč    
Značka Nourish London
Kategorie Séra
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Radiance na normální a zralou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Radiance Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků:

Očišťující odličovač na normální a zralou pleť 50ml (Radiance Purifying Cleanser) – směs jemných změkčovadel a alpských brusinek na rozjasnění pleti. Doporučené na normální a zralou pleť na obnovu a udržení zdravého a mladistvého vzhledu.

97% použitých složek jsou bio organické.

Osvěžující tonikum na normální a zralou pleť 50ml (Radiance Refreshing Toning Mist) – směs uklidňujících rostlinných výtažků. Perfektní hydratace a osvěžení pleti. Doporučené pro normální a zralou pleť. Napomáhá udržovat zdravou a mladistvou zářivost.

97% použitých složek jsou bio organické.

Hydratační krém na normální a zralou pleť 15ml (Radiance Brightening Moisturiser) – ACB Bioferment z Tonka fazolí je speciální účinná látka, která působí jako optický rozjasňovač pohlcující UV záření a dodávající Vaší pleti záři. Obsahuje směs rostlinných výtažků, které rozjasňují a obnovují pleť.

95% použitých složek jsou bio organické.

Peptidové sérum na normální a zralou pleť 15ml (Radiance Rejuvenating Peptide Serum) – tato unikátní směs rostlinných výtažků působí jako rozjasňující, omlazující a účinná hydratace a podklad, který zanechává pleť viditelně rozzářenou a zdravou. Vhodné pro normální a zralou pleť, ale možno použít na všechny typy pleti jako intenzivní hydrataci a na vyhlazení vrásek.

80% použitých složek jsou bio organické.