Sada Relax na citlivou pleť

3 hodnocení
 
Akce
  • 1 z 2
 

Relax Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Zjemňující odličovač na citlivou pleť 50ml – Relax Softening Cleanser

Zklidňující tonikum na citlivou pleť 50ml – Relax Soothing Toning Mist

Hydratační krém na citlivou pleť 15ml – Relax Calming Moisturiser

Peptidové sérum na citlivou pleť 15ml – Relax Hydrating Peptide Serum

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Relax na citlivou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Vhodné jako cestovní sada do letadla.

Dostupnost Skladem
649 Kč    
Značka Nourish London
Kategorie Séra
 

Perfektní jako dárek, na cestování, nebo na prvotní seznámení se s řadou Relax na citlivou pleť certifikované bio kosmetiky Nourish.

Relax Starter Collection je luxusní sada čtyř výrobků ve zmenšeném balení:

Zjemňující odličovač na citlivou pleť 50ml (Relax Softening Cleanser) – směs uklidňující levandule a výtažku z alpských brusinek zklidňuje a hojí pleť. Doporučený pro citlivou pleť.

98% použitých složek jsou bio organické.

Zklidňující tonikum na citlivou pleť 50ml (Relax Soothing Toning Mist) – hydratuje vrstvy pleti tak, aby mohly buňky správně fungovat. Doporučený pro citlivou pleť. Pomáhá obnovit optimální tón pleti.

97% použitých složek jsou bio organické.

Hydratační krém na citlivou pleť 15ml (Relax Calming Moisturiser) – obsahuje bio organický levandulový olej, brutnák lékařský a speciální bambucké máslo Nilotica. Tento jemný a lehký krém je bohatý na omega oleje a látky, které dodávají pleti rovnováhu a uklidňují ji. Levandule je známá svými silnými hojivými a protizánětlivými účinky, které pomáhají bojovat proti škodlivým vlivům volných radikálů, zmírňují fyzický stres a podporují relaxaci a uvolnění ducha i pleti.

84% použitých složek jsou bio organické.

Peptidové sérum na citlivou pleť 15ml (Relax Hydrating Peptide Serum) – toto peptidové sérum pleť zklidňuje, ochlazuje a účinně hydratuje. Pleť je viditelně zdravější a bez podráždění. Doporučeno na citlivou pleť, pomáhá odhalit zdravější a hladší pleť.

85% použitých složek jsou bio organické.