Zpevňující obličejový olej 15ml - Nourish Radiance Facial Firming Oil

4 hodnocení
 
Akce
 

Každá žena čas od času potřebuje trochu pomoci s údržbou pleti, aby pleť zůstala pevná.  Nourish Radiance Firming Facial Oil (Zpevňující obličejový olej) je plný mocných přírodních surovin včetně šípku, dýňového oleje, brutnáku, macadamie a kalpariane (extrakt z hnědé mořské řasy), které napomáhají vypnout pleť.

Dostupnost Skladem
579 Kč    
Značka Nourish London
Kategorie Séra
 

Zpevňující obličejový olej Radiance Facial Firming Oil je hedvábný olej, který obnovuje lipidové vrstvy kůže. Výsledkem je drastické zmenšení povadnutí a vytahání kůže. 98% přísad jsou certifikované bio organické. Díky tomuto oleji pocítíte opravdu výrazné vypnutí a zpevnění pleti.

Je plný mocných přírodních surovin včetně šípku, dýňového oleje, brutnáku, macadamie a kalpariane (extrakt z hnědé mořské řasy).

Naneste malou kapku oleje a jemně masírujte do pokožky krouživými pohyby.

Složení:

Makadamiový olej (Macadamia ternifolia) *, slunečnicový olej (Helianthus annuus) *, šípkový olej (Rosa canina) *, jojobový olej (Simmondsia chinesis)*, olej z brutnáku lékařského (Borago officinalis)*, dýňový olej (Cucurbita pepo)*, sezamový olej (Sesamum indicum)*, výtažek z mořských řas Čepelatka jedlá (Alaria esculenta), kyselina kaprylová a kyselina kaprinová, olej z muškátu vonného (Pelargonium graveolens) *, růžový olej (Rosa damascene), olej z Kadidla pravého (Olibanum)*, Citral, přírodní Geraniol, Benzyl ester kyseliny skořicové, Limonene, Linalool, D-limonene, Eugenol, Citronellol, Methyl eugenol. *Bio organické, z éterických olejů